Kecy a politika

Kecy a politika

Bohumil Pečinka, Petros Michopulos

Kecy a politika je podcast komentátora Bohumila Pečinky a Petrose Michopulose, muže, který se čtvrtstoletí zabývá marketingem a politikou. Současná politika pohledem dvou rozdílných osobností, kteří se nebojí říct své názory. Nekorektní podcast, v němž se věci zasazují do kontextu a přísně se tu oddělují prázdné kecy od skutečné politiky.

Kategorie: Zprávy a Politika

Poslechněte si nejnovější díl:

Pražské oslavy a demonstrace 17. listopadu symbolicky odstartovaly nástup ostré fáze volební kampaně. V různých politických světech to prezidentští kandidáti prožívají různě. Průběžnou zprávu o tom podává 83 epizoda podcastu Kecy a politika. V Česku A se do sebe pustily týmy Danuše Nerudové a Petra Pavla. Pro každého z obou táborů je dnes hlavní nepřítel ten druhý. V táboře protivládních rebelů je už jasné jedno: za Ladislavem Vrabelem jde nejvíce lidí. Další demonstraci oznámil na 14. ledna 2023, v den vyhlašování prvního kola prezidentských voleb. Jeho záměrem je dostat na pódium všechny politické síly svého světa - od Babiše po Okamuru a Rajchla. Podaří se mu to? Opět překvapil Andrej Babiš, který v rozhovoru pro Echo naznačuje pravicovým voličům, že je jeden z nich, a proto by ho měli ve druhém kole volit. Kvízová otázka tentokrát zní: chce si prezident Zeman svou milostí pro manželský pár obžalovaný z podávání ayahuascy usmířit své historiky? Anebo je všechno úplně jinak?

Předchozí díly

 • 112 - Kecy a politika 83: 17. listopad - výstřel k prezidentskému závodu 
  Sun, 20 Nov 2022
 • 111 - Kecy a politika 82: Vlkova cesta na Hrad  
  Tue, 15 Nov 2022
 • 110 - Kecy a politika 81: V Praze se zastavil čas 
  Tue, 08 Nov 2022
 • 109 - Kecy a politika 80: Obejme Babiš Vrabela?  
  Tue, 01 Nov 2022
 • 108 - Kecy a politika – čínský SPECIÁL s Tomášem Etzlerem a Martinem Hálou: 4. díl Čína a Česko aneb kam zmizel Jie Ťien-ming? 
  Fri, 28 Oct 2022
Zobrazit další díly

Další podcasty žánru %(zprávy a politika)s

Další mezinárodní podcasty žánru zprávy a politika

Vyberte žánr podcastu